KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354090
nr 1535 4090
Sam Wallin. Signerad, daterad 43, "Stilleben med hummer" duk, 35x44 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:53:22
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)